ניסור בטון בירושלים – בחזית מסעדת ספגטים

מסעדת ספגטים טרם ניסור החזית על ידי רפיד ניסור בטון

ניסור בטון בירושלים

מסעדת ספגטים ידועה בתור אחת המסעדות האיכותיות והמוכרות בנוף הירושלמי. אלא שלאחרונה בוצע בה שינוי משמעותי, שלוקח אותה עוד מספר צעדים קדימה: ניסור בטון, על ידי חברת רפיד, מה שהביא להגדלה משמעותית של שטח המסעדה. הנה כל מה שחשוב לדעת על המסעדה ועל תוספת השטח המשמעותית שהיא קיבלה באמצעות פעולת הניסור.

קווים לדמותה של ספגטים

מסעדת ספגטים ירושלים, ולא צריך להיות מומחה קולינרי על מנת לדעת זאת, היא אחת מהמסעדות הותיקות והמוכרות בירושלים. ברמה הכללית, וכפי שניתן בוודאי להסיק משמה, מתמחה המסעדה באוכל איטלקי אותנטי. לאור הרצון של בעלי המסעדה להרחיב אותה ולקבל קהל לקוחות רחב יותר, היה צורך בניסור בטון כדי להסיר את חזית הבניין ובכך להרחיב אותה בבנייה של אגף חדש הכולל בחלקו בטון מוחלק. אגב, יש האומרים שהוספת אגף חדש הייתה יכולה להתבצע באמצעות בניה קלה שלו.

הצורך – להגדיל את שטח המסעדה

התכלית העיקרית של ניסור בטון היא לחדור לעומקם של קירות ומשטחים אחרים, מה שמבוצע באמצעות סוגים שונים של מסורים. בהקשר הנוכחי, מדובר על ניסורה של חזית המסעדה, מה שיאפשר להגדיל את שטחה. בכך יכולים קברניטי המסעדה להגשים מטרה חשובה, בכל קנה מידה, והיא להגדיל את מספר האנשים שיכולים לשבת בשטח המסעדה בזמן נתון, כמו גם לצמצם את זמני ההמתנה של אלה שמעוניינים לשבת בתוך המסעדה (כאשר אין בה מקום פנוי). על רקע הפופולאריות הגוברת של ספגטים בירושלים, והביקוש הגדול לה בקרב סועדים מכל הסוגים, דומה כי צעד זה הוא בלתי נמנע.

כך זה התבצע

לצורך השלמת המשימה, נעזרה ספגטים בחברת רפיד, אחת החברות המקצועיות והבולטות ביותר בתחום של ניסור בטון בירושלים. החברה, שהוקמה בשנת 1997, מציעה שלל שירותי ניסור וקידוח בטון, וזאת על ידי כוח אדם מקצועי, הבקיא במלאכה עד היסוד. החברה נעזרת לצורך ביצוע הפעולות השונות באמצעים המתקדמים ביותר הידועים בתחום, לרבות מגוון רחב של מסורים ומכונות ניסור. כמובן שהעובדה שהחברה פועלת באזור ירושלים סייעה כבר בנקודת ההתחלה, ולו מכיוון שהיא אפשרה מענה מיידי שלה למשימה הספציפית.
הליך ניסור הבטון במסעדת ספגטים ירושלים נעשה בהתאמה מלאה לצרכים של המסעדה, ומתוך מטרה לעמוד בדרישות של אלה העומדים בראשה. הניסור נעשה תוך פרק זמן מינימלי, שאפשר לשגרת העבודה של המסעדה כמעט ולא להיפגע, ותוך הקפדה על כל כללי הבטיחות הנדרשים. ההליך היה מבוסס, כאמור, על הריסה של קיר החזית של המסעדה והרחבה שלה, מה שמאפשר לעוד עשרות סועדים לשבת בתחומה. אין צל של ספק שצעד זה צפוי להגדיל את הפופולאריות של מסעדת ספגטים, כמו גם את מספר האנשים שיכולים ליהנות מהתפריט העשיר והמגוון שלה מדי יום ביומו.

ניסור בטון בירושלים

מסעדת ספגטים לאחר ניסור החזית על ידי רפיד ניסור בטון

חיוג מהיר
יצירת קשר
איך נוח לך לדבר איתנו?
מלא/י את הטופס הבא ואנו נשמח ליצור איתך קשר בהקדם.
טלפון לבירורים כללים:
050-3281825
פקס:
02-6418205
דואר אלקטרוני:
rapid@philippe.co.il