קידוח בטון

Cover for service
כלי עבודה

קידוח בטון

שימוש בכוס יהלום המאפשר לקדוח בצורה עגולה בכל קוטר באופן מדויק

אם אתם מחפשים חברה מקצועית של קידוח בטון, חברת רפיד היא הכתובת עבורכם. אנו חברה מקצועית וותיקה בתחום של קידוח בבטון. אנו מבצעים קידוח בטון לעומקים שונים וכן קידוח בבטון מסוג קידוח יהלום. קידוח יהלום היא שיטה אשר קיימת זה 40 שנה בערך.

מהפכת קידוח בבטון – קידוח יהלום

קידוח יהלום חולל מהפכה בתחום של קידוח בטון. בעזרת קידוח יהלום ניתן לקדוח בהיקף גדול יותר מאשר בקידוח רגיל, ולהשיג תוצאות מדויקות ונקיות יותר. חברת רפיד היא חברה בעלת שנים רבות בתחום של קידוח בבטון בכלל, ובקידוח עם מקדחת יהלום בפרט. אנו מציעים לכם שילוב של ניסיון של 17 שנה ומקצועיות, עם שירות מסור וקפדני. אנו מכירים את מגוון הטכניקות של קידוח בטון ונבצע עבורכם את קידוח הבטון המתאים ביותר לתנאי השטח, לסוג הבטון ולמטרת הפרויקט.

אנו מבצעים קידוח בבטון עבור חברות מרכזיות ומובילות במשק. יש לנו לקוחות ממגזרים שונים ומתחומי עיסוק מגוונים. הלקוחות שלנו ממליצים בחום על שירותינו. צוות העובדים שלנו עבר הכשרות רבות והם ערוכים ומוכשרים לבצע מגוון רחב של עבודות קידוח בטון. הצוותים שלנו יודעים להתמודד גם עם פרויקטים גדולים, בטון קשה ובעייתי, תנאי שטח בעייתיים, וכל אתגר שפרויקט יכול להציב בפניהם.

ציוד מתקדם ואיכותי

אנו עובדים עם ציוד קידוח בבטון של מיטב החברות החדשות והידועות ביותר. הצוות שלנו יודע להפעיל במקצועיות רבה מאוד את הציוד המגוון שאנו מקצים לכל פרויקט. אנו עובדים בדרישות איכות ובסטנדרטים גבוהים, ומקפידים הקפדה יתרה על נושאים כמו ניקיון, איכות הסביבה ובטיחות של העובדים ושל כל מי שנמצא באזור הפרויקטים שלנו.

 

כלי עבודה

ניסור בטון

ניסור פתחים מרובעים ומלבניים בדיסק יהלום ללא זעזוע במבנה

חץ למטה
כלי עבודה

ביקוע סלע

ביקוע סלע בעומק המבנה ללא זעזוע למבנה עצמו

חץ למטה
כלי עבודה

חיזוק מבנים

שימוש ביריעות פחמן מסוגים שונים על מנת לחזק מבנים, ללא צורך בחיזוק מתכתי

חץ למטה
חיוג מהיר
יצירת קשר
איך נוח לך לדבר איתנו?
מלא/י את הטופס הבא ואנו נשמח ליצור איתך קשר בהקדם.
טלפון לבירורים כללים:
050-3281825
פקס:
02-6418205
דואר אלקטרוני:
rapid@philippe.co.il